Аграрні вебінари

Вебінари на аграрну тематику

Image
Вебінари аграрної тематики користуються великим попитом, адже на них розглядаються важливі та цікаві теми щодо правильного використання засобів захисту рослин, запобігання появі хвороб та шкідників, тощо.
Кожен з вебінарів присвячений одній актуальній темі та надає вичерпну інформацію від кращих фахівців компанії «Сингента».

Такі вебінари проводяться на постійній основі протягом року. Ви можете подивитися запис вже проведених вебінарів та підписатися на розсилку інформації про майбутні відеоконференції нижче.

Секрети якості насіння кукурудзи. Як обрати найкращий гібрид для вашого господарства?

ТЕМИ ВЕБІНАРУ:
• Нові гібриди компанії «Сингента» — запорука підвищення прибутковості вирощування кукурудзи. Врожайність сезону-2017.
• Виробництво та контроль якості насіння.

ЧАСТИНА 1

ЧАСТИНА 1

ЧАСТИНА 2

ЧАСТИНА 2

ЧАСТИНА 3

ЧАСТИНА 3

Основні фактори вибору протруйника у 2017 році. Осіння посівна кампанія

За даними діагностичних центрів «АгроГід» компанії «Сингента» і науково- дослідних інститутів, на посівах озимих зернових культур у цьому році спостерігалася велика кількість хвороб, контроль яких можливий лише завдяки застосуванню препаратів для захисту насіння. З огляду на це спеціалісти компанії зроблять загальний аналіз фітосанітарного стану озимих зернових по регіонах і нададуть рекомендації щодо основних факторів, які будуть актуальні під час вибору протруйника для осінньої посівної кампанії 2017 року.

ЧАСТИНА 1

ЧАСТИНА 1

ЧАСТИНА 2

ЧАСТИНА 2

ЧАСТИНА 3

ЧАСТИНА 3

ЧАСТИНА 4

ЧАСТИНА 4

Захист колосу— запорука якісного врожаю

За даними діагностичних центрів «АгроГід» компанії «Сингента», в цьому сезоні масово спостерігаються такі захворювання як снігова пліснява, фузаріози, септоріози. Є ризики ураження колосу, що може призвести до втрат урожаю і наявності мікотоксинів у зерні та зведе нанівець усі зусилля з реалізації такого збіжжя.

ЧАСТИНА 1

ЧАСТИНА 1

ЧАСТИНА 2

ЧАСТИНА 2

ЧАСТИНА 3

ЧАСТИНА 3

Рекомендації інсектицидів і гербіцидів на сезон 2017 року

Image
В сезон нерідко питаєш себе, який препарат краще обрати, як його краще застосовувати. Одне з завдань виробників засобів захисту рослин — дати правильні рекомендації своїм клієнтам.
Про те, як застосовувати новий гербіцид Пріма Форте, та про правильний вибір інсектицидів для захисту зернових ви дізнаєтеся з нового вебінару компанії «Сингента».

Інтегрована схема захисту саду від хвороб та шкідників

До Вашої уваги на вебінарі буде представлено актуальні схеми захисту зерняткових та кісточкових садів від хвороб і шкідників препаратами компанії «Сингента». Ви дізнаєтеся про біологію основних хвороб зерняткових та кісточкових садів і нові препарати компанії для боротьби з ними, а також ознайомитеся з досвідом країн СНД у боротьбі з плодожеркою, кліщами та іншими шкідниками садів.

ЧАСТИНА 1

ЧАСТИНА 1

ЧАСТИНА 2

ЧАСТИНА 2

ЧАСТИНА 3

ЧАСТИНА 3

ЧАСТИНА 4

ЧАСТИНА 4

Технологія вирощування томатів у плівкових теплицях

Завдання виробництва томатів у закритому ґрунті — отримати максимальний вал якісної продукції, що забезпечить високу фінансову віддачу одного квадратного метра теплиці. Планомірне й успішне виробництво неможливе без кількох засадничих моментів.
Це оптимальні терміни посіву і висадки культури, стартова технологія вирощування і планування збирання врожаю з огляду на різні умови вирощування, найкращий асортимент і правильний підбір гібрида. Про все це ви зможете дізнатися детальніше на вебінарі компанії «Сингента».

ЧАСТИНА 1

ЧАСТИНА 1

ЧАСТИНА 4

ЧАСТИНА 4

ЧАСТИНА 2

ЧАСТИНА 2

ЧАСТИНА 5

ЧАСТИНА 5

ЧАСТИНА 3

ЧАСТИНА 3
©2021 Сингента Україна. Created By Digital team

Пошук